Hakkımızda

AtlasGirişimcilik

Atlas Girişimcilik 2012 yılında temellerini atıp, patent ve isim hakkını alarak VIP Koruma, Güvenlik & Dalış, Cankurtaran Eğitimleri alanında profesyonel kadrosuyla hizmet vermeye başlamıştır. Hedefimiz; Kursiyerlerimizin bütün eğitimlerini aynı çatı altında firmamız tarafından almasıdır. Amacımız; Kurumsal ilerlemek sade ve gerçekçi olmasıdır.

Hakkımızda

Atlas Girişimcilik 2012 yılında temellerini atıp,patent ve isim hakkını alarak,Hayatı İdame, Doğada Yaşam, Dalış,Cankurtaran,VIP Koruma & Güvenlik (denizde,karada,havada) Eğitimleriyle alanında profesyonel kadrosuyla hizmet vermeye başlamıştır.
Hedefimiz; Müşterilerimizin denizde,karada,havada vıp koruma, transfer,tekne ve yat alanında taleplerini en iyi şekilde icra etmektir.
Amacımız; Kurumsal ilerlemek ve güvenilir hizmet vermek.
nlloo

Vizyonumuz

Atlas Girişimcilik olarak, profesyonel ekibimizle vıp korum, transfer,tekne ve yat alanlarında asla kaliteli hizmetten ödün vermeden müşteri memnuniyetini esas alarak uluslararası platformda yer edinmektir.

Misyonumuz

Üst düzeyde, yakın koruma,güvenlik, transfer hizmetini ticari kaygının ötesinde tutarak, çağdaş standartlarda tutup, kişi ve kurumların ihtiyaçlarını karşılayabilmek.